DISCOVER.TE.UA – туристичний портал про Тернопілля.  Якщо ви так само, як і я любите мандрувати і відкривати для себе нові цікаві сторінки рідного краю, то вам сюди. Якщо ви не любите мандрувати чи не навіть не чули про Тернопілля – це сайт також до вас. Саме з такого захоплення створюється цей туристичний портал. Наразі інформації ще не так багато, але все ще попереду. Дуже надіюся що тут ви знайдете щось цікаве для себе і портал стане вам у нагоді у вашій наступній мандрівці Тернопіллям.

1. Місця, пам’ятки, музеї, замки, палаци, храми.

Тут має бути все, що може бути цікавим найвибагливішому туристу. Наповнення розділів почалось із захоплення минулих років – «Карти покинутої спадщини», «Карти дерев’яних храмів» та «Карти музеїв». На даний час тут зібрано найповнішу базу за цими темами. Я щодня працюю над наповненням цієї бази додатковою інформацією та вдосконаленням зручності користування та пошуку цікавої інформації.

Попереду ще багато роботи. Архітектурні шедеври, неймовірна природа, цікаві музеї, святі місця та просто різні цікавинки. Ви ще так багато не знаєте та не бачили.

Унікальні архітектурні пам’ятки дивовижна природа. Саме це шукає у мандрах більшість мандрівників. На фото Костел святого Яна з Кентів в селі Лошнів.

2. Новини та статті.

Розділи, де буде інформація про поїздки, екскурсії, експедиції, дослідження стежками рідного Тернопілля.

3. Події.

Щороку в різних куточках Тернопілля проводяться різноманітні фестивалі та свята. Щороку таких подій стає дедалі більше. Та не всі мандрівники вчасно дізнаються про них. Адже подорожувати, відвідуючи різноманітні тематичні фестивалі ще цікавіше.

Свято замку та «Забави в княжому місті» – фестивалі в Теребовлі

4. Подорожі.

Багато туристичних фірм мають готові туристичні маршрути, тури, екскурсії. Згодом цей розділ наповниться подорожами на будь-який смак.

Вказівник в Тернополі. Фото з poglyad.te.ua

5. Готелі, кафе, кав’ярні, ресторани, бази відпочинку

Багато мандрівників віддають перевагу відпочинку у комфортних умовах. То ж для них стане у нагоді відповідні розділи, де можна вибрати оптимальне для себе місце нічного відпочинку, смачної вранішньої кави чи ситної вечері з крафтовим пивом.

Готель «Ретро-кар», Тернопіль

DISCOVER.TE.UA – для мандрівників

  • шукайте нові місця
  • дізнавайтесь щось цікаве
  • плануйте мандрівку
  • обирайте маршрут чи екскурсію
  • створюйте свою колекцію місць
  • додавайте нові цікаві місця

DISCOVER.TE.UA – бізнесу туристичної сфери